Muut kurssit ja tapahtumat

Tervetuloa Kehdon vuoden 2019 tapahtumiin!

Ilmoittautumiset (ellei toisin mainittu) ja tiedustelut:

Tommi Charanpal: charanpal@kehtokoulu.fi, puh 0500 903 105, Emilia Jagat Prem, jagatprem@kehtokoulu.fi puh 050 30 50 536

Kesäkuu:

31.5. – 2.6. Kehto koulun vuotuinen Sangat -tapaaminen Loviisan Strömforsin ruukissa. 31.5. – 2.6. (vapaatieläiset ja kundaliinijoogaopettajat, valmistuneet ja valmistujat, kaikki tasot). Lisää tietoa ja. Ilmoittautumiset Rampal Kaur / Susanna Suutarla: kehtosangat@gmail.com. Ilmoittaudu 30.4. mennessä.

Heinäkuu: 

1.7. – 4.7. Perinteinen Kehdon kesälomaretriitti Frantsilan Hyvän Olon keskuksessa. Teemana Sisäinen Tuli – Innostus – Tapas. Lue lisää tästä.

Ennakkotieto syksystä: Numerologinen Karam Kriyan perusteet -kurssi tullaan pitämään Helsingissä torstai-iltaisin 10.1.0 – 12.12.2019 kello 17-20, yhteensä 10 kertaa. Opettajana Charanpal Singh. Hinta 395 euroa. Tarkemmat lisätiedot myöhemmin. Ennakkoilmoittautumisia vastaanotetaan jo nyt, sillä paikkoja on rajoitetusti. Tämä kysytty ja haluttu kurssi pidetään nyt ensimmäisen kerran Suomessa. Ilmoittautumiset ja lisätiedot: charanpal@kehtokoulu.fi sekä meri.wikberg@gmail.com.

Lämpimästi tervetuloa mukaan kursseillemme! SAT NAM.